ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ

Центр Анни Київської є ініціатором та і модератором діалогу на теми, які є важливими для Європи і світу. Особливо це є важливим сьогодні, коли ми бачимо кризу ідей і брак порозуміння у Європі і світі.

Statue Anna.jpg

ДНІ АННИ КИЇВСЬКОЇ

Дні Анни Київської -  це одна з численних культурних подій у нашому Центрі. Вони проводяться у Санлісі, у Центрі Анни Київської та в старовинному абатстві Святого Венсана. У ці дні до Санліса з’їжджаються гості та друзі центру з усього світу, зокрема з Канади, США та України.

IMG_3862.JPG

ДНІ ПАМ'ЯТІ

Голодомор та Революція гідності, ці дві події в історії українського народу мали велике значення у процесі формування нашої нації. Пам'ятати та вшановувати загиблих, які стали натхненням та поштовхом для українців бути сильнішими та боротися за своє права та гідність - наш обов'язок.

IMG_4349.JPG

ВИСТАВКИ, КОНФЕРЕНЦІЇ, КОНЦЕРТИ

Центр Анни Київської  в основному працює у царині культури та відновлення історії. Для команди центру поняття мистецтва і традицій є важливим об'єднувальним фактором для України та Франції, надзвичайно вагомим у контексті культурної дипломатії.