Борис Ґудзяк
Президент Центру Анни Київської у Франції

Борис Ґудзяк (народився 24 листопада 1960 року) став єпископом Паризької єпархії Української греко-католицької церкви після перетворення його екзархату на повноцінну Східну Єпархію Папою Римським 19 січня 2013 року. Він очолює єпархію з моменту призначення апостольським екзархом 2 грудня 2012 року.

Владика був рукопокладений 26 листопада 1998 року у Соборі Святого Юра у Львові єпископом Софроном (Мудрим), О.S.B.М. та інкардинований до Львівської архиєпархії УГКЦ. Борис Ґудзяк є автором понад 50 досліджень з історії Церкви, теологічної освіти та різних робіт на тему культури.

Ґудзяк є 49-м членом Синоду єпископів Української Греко-Католицької Церкви. Крім Франції, територія єпархії також охоплює Бельгію, Нідерланди, Люксембург та Швейцарію.


 
Capture d’écran 2017-04-20 à 15.56.50.png

Анна Кантер
Співзасновниця Центру Анни Київської у Франції

Співзасновниця об’єднаного комітету Санліс - Київ Печерськ, місто Анни Київської.

У 2005 році допомагала у зведенні монументу на честь Анни Київської. У 2008 році вона започаткувала святкування днів Анни Київської спільно з українською громадою та мерією міста Санліс. Їй вдалося встановити почесну табличку для жертв Голодомору в Санлісі.

У 2009 році отримала Орден Анни Київської.

Отримала освіту у Вищій школі декоративних мистецтв в Страсбурзі та у Вищій школі аудіовізуальних мистецтв в Парижі. Анна є визнаною художницею.


Capture d’écran 2017-04-20 à 15.57.01.png

Вікторія Делленжер
Співзасновниця Центру Анни Київської у Франції

Має 20-річний досвід роботи в галузі міжнародних відносин, комунікацій, партнерств та розвитку.

Родом зі Львова (Україна), вона є носієм трьох різноманітних культур. Вікторія жила і працювала у Нью-Йорку (США), Ліоні та Парижі. Вільно володіє 4 мовами: французькою, англійською, українською та російською.

У 1998 році закінчила Європейську бізнес-школу INSEEC Group (Франція). Вікторія також вивчала економіку в Львівській сільськогосподарській академії та закінчила Львівську консерваторію за класом фортепіано.

Мати двох дітей.


_MG_6270.jpg

Стефан Дуніковський
Член ради директорів Центру Анни Київської у Франції

Світський член ради директорів Української єпархії святого Володимира Великого у Парижі. Юрист та голова сім’ї.IMG_3868.JPG

Михайло Романюк
Член ради директорів Центру Анни Київської у Франції

Народився в Україні в 1968 році. Спочатку він навчався в Україні та був рукопокладений в  священики у 1991 році. Продовжив навчання в Оломоуцькому університеті Чеської Республіки з 1992 по 1998 роки.

Михайло Романюк прибув до Парижа в 1998 році і був призначений настоятелем Катедри Святого Володимира Великого.

У 2013 році його призначено генеральним вікарієм Єпархії Святого Володимира Великого у Парижі.