Благодійний захід Центру Анни Київської відбудеться в Торонто

53931122_10158462476602178_7945652139974459392_n.jpg

17 березня в Торонто відбудеться Благодійний обід Центру Анни Київської «ANNE DE KYIV NEW MILLENNIUM». У заході візьмуть участь співзасновники Центру владика Борис Ґудзяк, новоіменований митрополит і архиєпископ Філадельфійський, Вікторія Делінжер та Анна Кантер. Вони презентуватимуть нову стратегію Центру, що має на меті шукати перетини європейської ідентичності України і Франції через діалог та освітні і культурні проекти. Обід та презентація відбудеться відразу після літургії в церкві святого Йосифа (300 River Oaks Blvd. East, Oakville ON L6H 5T1).

VR ролик пов’язав Санліс з Софією Київською

Центр Анни Київської у Франції створив відео, яке дозволяє побачити в 360 два місця, які пов’язують Україну та Францію через постать дочки Ярослава Мудрого - французької королеви Анни. Зйомки проходили у Санліс, де жила королева Анна, та у Софії Київській, де вона бувала в дитинстві та залишила свій підпис. Вперше Софійський собор відзняли з незвичного ракурсу під куполом.

Нові технології дають можливість українцям побувати в історичних місцях у Франції, пов’язаних з Анною Ярославною, а французам - відвідати Софію Київську, де Анна бувала в дитинстві.

Центр Анни Київської має стратегію розвитку та план дій на 2019 рік

_Z3A2293.jpg

27 листопада 2018 року Центр Анни Київської зібрав у місті Київ експертів, культурних діячів, громадських активістів та представників міжнародних організацій для обговорення проекту Стратегії розвитку Центру.

Співзасновниці Центру Вікторія Делленжер та Анна Кантер спільно з партнерами Центру Іриною Іванчик, очільницею фонду «Повір у себе» та Наталею Попович, президенткою групи компаній «One Philosophy Group» представили проект Стратегії розвитку Центру та План дій на 2019 рік.

Вшанування пам’яті жертв Голодомору у Санлісі та Парижі

dsc_5992.jpg

24 листопада у місті Санліс відбулися поминальні заходи, присвячені 85-тій річниці Голодомору. У ці скорботні дні Церква святих Бориса і Гліба та Центр Анни Київської об’єднали українську громаду у Франції, для вшанування пам’яті жертв Голодомору 1933-1934 рр.

Традиційно відбулось покладання вінків та колосків до пам’ятної таблиці присвяченої Голодомору у м. Санліс. У заході взяли участь єпарх Паризький владика Борис Ґудзяк, Надзвичайний та Повноважний Посол України у Франції Олег Шамшур, представники посольства та українська співачка Руслана Лежичко.

Центр Анни Київської став переможцем конкурсу УКФ

ucf_logo_transparent_ua_full_color.png

Центр Анни Київської став одним із переможців конкурсу культурно-мистецьких проектів, що були проведені Українським культурним фондом (УКФ) у 2018 році. Співфінансування від УКФ буде направлене на розбудову Центру.

За результатами конкурсів культурно-мистецьких проектів, що були проведені Українським культурним фондом у 2018 році, фінансування отримають 298 проектів-переможців, серед них 15 проектів міжнародного партнерства. Загальна сума, на яку Фонд підтримає проекти у 2018 році становитиме 148 млн. 771 тис. 817 грн. 59 коп.

Перший благодійний вечір «Анна Київська. Нове тисячоліття»

download.png

Цього літа ми вперше провели благодійний вечір з метою зібрати кошти для реставрації будівлі центру та церкви у Санлісі. Разом із Вами нам вдалося стати на крок ближче до омріяної цілі відновити спадщину Анни Київської у Франції. Ви зробили "сьогодні" можливим для нашої команди та осередку і Ви продовжуєте робити "майбутнє" можливим для нащадків. 

Понад 200 представників бізнесу та шанувальників культури відвідали Перший благодійний вечір «Анна Київська. Нове тисячоліття». Завдяки їх щедрості та відкритості сердець Культурному Центру Анни Київської вдалось зібрати 5,5 млн грн на проведення реставраційних робіт.

Проповідь Владики Бориса (Гудзяка) в абатстві Святого Вінкентія у Санлісі, Франція

Проповідь Владики Бориса (Гудзяка) під час Божественної Літургії в абатстві Святого Вінкентія у місті Санліс (Франція) у Неділю свв. отців І-го Вселенського Собору (20 травня 2018 року).

Дні Анни Ярославни у французькому місті Санліс

19-20 травня у французькому місті Санліс відбулося вже традиційне святкування Днів Анни Ярославни. Містечко Санліс є знаковим для українців, адже там мешкала донька князя Ярослава Мудрого та королева Франції, Анна Київська. П’ять років тому Паризька єпархія УГКЦ купила у Санлісі храм та згодом відкрила парафію Святих Бориса і Гліба, при якій діє Культурний центр Анни Ярославни.