27 листопада 2018 року Центр Анни Київської зібрав у місті Київ експертів, культурних діячів, громадських активістів та представників міжнародних організацій для обговорення проекту Стратегії розвитку Центру.

Співзасновниці Центру Вікторія Делленжер та Анна Кантер спільно з партнерами Центру Іриною Іванчик, очільницею фонду «Повір у себе» та Наталею Попович, президенткою групи компаній «One Philosophy Group» представили проект Стратегії розвитку Центру та План дій на 2019 рік.

В основу стратегії було закладено цінності Центру: християнство, досвід, людина, служіння й творення. Розробники стратегії сформулювали Місією Центру - спонукати до переосмислення європейської ідентичності в 21 столітті через діалог і реалізацію культурних, мистецьких, наукових та просвітницьких проектів.

«Україна має ініціювати та модерувати діалог з іншими країнами, а не бути темою обговорення.» - сказала Вікторія Делленджер, співзасновниця Центру Анни Київської.

До розробки документа залучались не тільки засновники Центру та його партнери, процес було підсилено експертами: Олесею Драшкабою, головною редакторкою медіа-ресурсу про критичне мислення Uchoose та Павлом Гудімовим, галеристом, куратором, співзасновником "Я Галерея".

У ході заходу друзям та партнерам Центру також продемонстрували фільм 360° про історію Анни Київської, постаті, що стала символом спільної історії України та Франції. Це відео дає можливість, не виходячи з комфорту власного будинку, здійснити подорож містом Санліс у Франції та Києвом. Відвідати замок де жила Анна Київська у Франції та величний собор Святої Софії в Києві, пройтись вуличками Санлісу та завітати до Центру Анни Київської.

 Тепер команда Центру Анни Київської готується до продуктивного 2019 року.